• w Żłobku

•

Nabór do żłobka na nowy rok szkolny odbywa się w na przełomie stycznia i lutego na podstawie Wniosku o przyjęcie dziecka do Gminnego Żłobka w Przechlewie.

Przyjęte dzieci są zapisane na cały okres opieki żłobkowej, w kolejnych latach rodzice dziecka potwierdzają jedynie Wolę dalszego korzystania z usług żłobka.

Zarzadzenie_nr_2-2023.pdf w sprawie określenia terminów przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego, terminu składania dokumentów na rok szkolny 2023/2024 do Gminnego Żłobka w Przechlewie.

1. Wniosek_Zalacznik_nr_1_do_Regulaminu_organizacyjnego(1).docx

2. Potwierdzenie woli - Zalacznik_Nr_2_do_Regulaminu_Organizacyjnego_Gminnego_Zlobka_Smykolandia.docx

3. Zalacznik_Nr_3_do_Regulaminu_Organizacyjnego_Gminnego_Zlobka_Smykolandia__w_P(1).docx

4. INFORMATOR_DLA_RODZICOW.doc

Do żłobka przyjmowane są w pierwszej kolejności dzieci:

1. matek lub ojców samotnie je wychowujących

2. matek lub ojców, wobec których orzeczono znaczny lub umiarkowany stopień niepełnosprawności bądź całkowitą niezdolność do pracy, bądź do samodzielnej egzystencji

3. wychowujące się w rodzinach zastępczych

4. z rodzin wielodzietnych (troje i więcej)

5. których oboje rodzice pracują lub uczą się w trybie stacjonarnym.

Dokumenty uprawniające do skorzystania z pierwszeństwa przyjęcia do żłobka należy dostarczyć razem z wnioskiem o przyjęcie do żłobka.

W przypadku pozostawania wolnych miejsc w żłobku mogą zostać przyjęte dzieci, które nie są mieszkańcami Gminy Przechlewo według kolejności określonej w ust. 1

W miarę posiadania wolnych miejsc dzieci przyjmowane są do placówki przez okres całego roku.