• Bal Karnawałowy

7 lutego w naszym żłobku odbył się bal, w którym uczestniczyły wszystkie dzieci wraz ze swoimi "Ciociami"

Tego dnia już od rana w żłobku pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek.

Na tą wyjątkową okazję opiekunki również założyły bajkowe stroje i zachęcały wszystkich do tańca przy znanej muzyce. Dzieci świetnie się bawiły uczestnicząc wspólnie ze swoimi paniami. Na sali podczas pląsów robiło się kolorowo, wszyscy bawili się wesoło, uśmiech nie znikał z twarzy.

• Dzień Babci i Dziadka

Babcia i dziadek są osobami, które zajmują szczególne miejsce w sercu każdego z nas. Warto pamiętać o nich szczególnie przy okazji Dnia Babci i Dziadka.

W dniach 28, 29, 30 stycznia uroczyście obchodziliśmy Dzień Babci i Dziadka.

To wspaniała okazja do tego, żeby pokazać tym wspaniałym seniorom, jak bardzo ich kochamy i jak wiele dla nas znaczą.

• UWAGA KONKURS!!!

DROGI RODZICU!

Chcesz, aby Żłobek Twojego dziecka był wyjątkowy?

Zgłoś swoją propozycję a my zyskamy nazwę Żłobka, która wyróżni go spośród innych placówek. Pamiętaj aby zaproponowana nazwa była oryginalna, łatwo wpadająca w pamięć i przyciągająca uwagę – w końcu taki jest nasz Żłobek!

JAK TO ZROBIĆ?

• UWAGA

Szanowni Rodzice!

W dniu 10 stycznia 2020r (piątek) o godz. 16-stej, odbędzie się zebranie organizacyjno-informacyjne.

Po zebraniu ogólnym odbędą się spotkania w grupach.

Prosimy o obecność.

• Wigilia w żłobku

20 grudnia odbyło się spotkanie wigilijne, w którym wzięły udział dzieci oraz pracownicy żłobka. Wigilia rozpoczęła się Jasełkami przygotowanymi przez każdą grupę. Po występach dzieci Pani Dyrektor złożyła wszystkim uczestnikom spotkania świąteczne życzenia. Następnie wszyscy podzielili się opłatkiem, składając sobie wzajemnie życzenia. Przy starannie przystrojonym świątecznymi ozdobami stole. Dzieci chętnie zajadały wigilijne smakołyki. Całe spotkanie przebiegało w bardzo miłej i ciepłej atmosferze. Oczywiście nie zabrakło odwiedzin Gwiazdora i prezentów pod lśniącą choinką, które dzieci rozpakowały z wielką radością.

• Warsztaty świąteczne z rodzicami

Kochani rodzice! Warsztaty świąteczne już za nami - mamy nadzieję, że świetnie się bawiliście. Dziękujemy Wam za: udział, zaangażowanie, uśmiech, wspaniałą współpracę, a przede wszystkim za CZAS poświęcony nam i waszym pociechom. Starałyśmy się z całego serducha żeby stworzyć magiczny przedświąteczny klimat .Mamy nadzieję, że nam się to udało i będziecie go miło z nami wspominać. Jesteście wspaniali. Spokojnych, rodzinnych Świąt!

• Czekamy na Mikołaja

Święty Mikołaju na Ciebie czekamy
            Przez okna zamarznięte ciągle wyglądamy.
            A Ty przynieś prezenty
            Rózgi odrzuć w kąt
            I życz nam wszystkim
            Kolorowych Świat
            Jesteśmy gotowi na przyjście Mikołaja

6 grudnia nasz żłobek odwiedził wyjątkowy gość – święty Mikołaj.

Na spotkanie z nim przygotowaliśmy się już wcześniej, dzieci uczyły się piosenki o świętym Mikołaju "Jedzie Mikołaj samochodem". Aby podkreślić wyjątkowy charakter tego wydarzenia wszystkie dzieci były ubrane w czerwone mikołajowe czapeczki.

• "Szkółka zębowa"

Dzisiaj (4 grudnia) mieliśmy okazję uczestniczyć w warsztatach edukacyjno-profilaktycznych organizowanych przez AKADEMIĘ WSPARCIA RODZICA. Dzięki warsztatom dowiedzieliśmy się jak prawidłowo dbać o nasze ząbki oraz które produkty są dla nas najzdrowsze. Mogliśmy też obejrzeć ciekawy teatrzyk oraz szczotkować I nitkować ząbki na specjalnych modelach zębowych korzystając z akcesoriów prawdziwego dentysty. Dzięki tym przedmiotom próbowaliśmy wygonić robaczki z ząbków, uczyliśmy się jak poprawnie szczotkować ząbki.

• Zakończenie Konkursu Plastycznego

W związku z obchodami ŚWIATOWEGO DNIA PLUSZOWEGO MISIA stworzyliśmy rodzinny konkurs plastyczny ''MÓJ MIŚ''. Celem konkursu było rozwijanie wyobraźni i zdolności plastycznych dzieci oraz wspólne spędzenie czasu wolnego rodziców i dzieci. Wszystkie prace wyeksponowane zostały w naszej galerii i stanowią przepiękną dekorację naszego Żłobka. Uczestnikom konkursu gratulujemy pomysłowości w wykonaniu swojego ulubionego misia. Każde dziecko, które wzięło udział w konkursie otrzyma pamiątkowy dyplom i nagrodę.